Yayıncı Ortaklık Programı

Düşünürmüyüz.com Yayıncı ortaklık programına kayıt olmak ücretsizdir. Yayıncı ile Müşteri girişiniz farklıdır. Müşteri kaydınız var ise tekrar Yayıncı Ortaklığı olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız takip kodunu kendi yayınlarınızda, sosyal ağ hesaplarınızda ya da her hangi bir yerde paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız takip kodu ile gelen müşteriler Düşünürmüyüz.com sitesinde bulunan ürünleri satın aldığında, komisyon oranına göre sizde gelir elde edersiniz. Şu anki geçerli komisyon oranımız 90%'dir.

Daha fazla bilgi için, Ortaklık Programı Kullanımı & Koşullarına bakabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra Takip kodunu bize iletmeniz gerekmektedir. 0850 304 1336 Whatsapp numaramıza iletmeniz halinde size vereceğimiz linkten bağış toplamaya başlayabilirsiniz. Şu anlık ödeme planımız aylık olup, ay başında 1-5 iş günü arasında yapılması planlanmaktadır. Şimdiden Hayırlı olmasını temennü ederiz. düşünürmüyüz.com logosunu koymanızı umarız. koymazsanızda canınız sağolsun.

Yeni Yayıncı Hesabı

Ortak değilim

Yeni Yayıncı ortaklık hesabı oluşturmak için lüften devam butonuna tıklayınız.Yayıncı Ortaklık hesabı Müşteri hesabınızdan farklı bir hesaptır ve birbirleri ile bağlantılı değildir.

Devam

Oturum Aç

Yayıncı Ortaklığı için daha önce kayıt oldum.